Zdjęcia za darmo do pobrania 2023

1485
0
Share:

Darmowe strony ze zdjęciami do pobrania, z których możesz skorzystać przy kolejnych projektach. Strony te stały się błogosławieństwem dla projektantów, studentów i blogerów. 

Dobra grafika zawsze była, jest i będzie integralną częścią blogowania. Niestety, przyzwyczailiśmy się do oglądania kiepskich i tych samych zdjęć w popularnych bankach ze zdjęciami. Dlatego przedstawiam listę mniej popularnych, ale oryginalnych stron z których możesz pobrać zdjęcia za darmo. Nie musisz już polegać na tandetnych zdjęciach!

1. Motosha

Motosha to strona, która wyznaczyła sobie nie łatą misję dostarczania ludzkości bezpłatnych, wysokiej jakości zdjęć. Szczerze polecam!

2. ShotStash

Całkowicie darmowe zdjęcia dla bardziej wymagających osób Nie wymagają oznaczeń autorów. Bezpłatnie do wykorzystania w projektach komercyjnych lub osobistych. Ponadto strona śledzi wyświetlenia i pobrania, dzięki czemu można znaleźć najpopularniejsze dostępne zdjęcia.

3. Reshot

Reshot to ogromna biblioteka starannie dobranych darmowych zdjęć, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Stworzony dla startupów, freelancerów i twórców, którzy mają dość tandetnych zdjęć. Bezpłatnie używać komercyjnie i redakcyjnie – nie wymaga praw autorskich.

4. Pixabay

Pixabay oferuje dużą kolekcję bezpłatnych zdjęć, wektorów i ilustracji. Wszystkie zdjęcia są udostępniane na licencji Creative Commons CC0.

+ UNSPLASH

Nie mogło zabraknąć. Unsplash oferuje dużą kolekcję bezpłatnych zdjęć do pobrania w wysokiej rozdzielczości i stał się jednym z najlepszych i najpopularniejszych banków zdjęć. Zespół Unsplash przeczesuje nowe zgłoszenia i umieści najlepsze zdjęcia na swojej stronie głównej. Wszystkie zdjęcia są udostępniane bezpłatnie na licencji Unsplash.

 

Czy natknąłeś się kiedyś na którąś z tych stron?

Mam nadzieję, że artykuł okazał się pomocny. A może znasz jakieś alternatywne strony do pobrania zdjęć za darmo?

Oceń Wpis!
[Total: 2 Average: 5]
Zostaw:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x