Zarabianie na Klikaniu w Reklamy

1345
0
Share:

Zarabianie na klikaniu w reklamy, czy to się jeszcze opłaca? Tak, ale musisz znać stronę, która płaci prawdziwe pieniądze. W tym artykule pokaże ci aplikację, która płaci $0.01 za samo kliknięcie w link!

Zarabianie na klikaniu z Star-Clicks

Star-Clicks to legalna strona reklamowa zarejestrowana w Wielkiej Brytanii. Łączy Reklamodawców i Wydawców, zapewniając Reklamodawcom usługi reklamowe, a Wydawcom możliwość zarabiania pieniędzy. Możesz zarejestrować się w Star-Clicks jako wydawca lub reklamodawca.

Jako wydawca możesz zarabiać. Jako reklamodawca możesz promować swoje witryny, aby zwiększyć ruch w witrynie i poprawić skuteczność SEO, umieszczając reklamy na platformie Star-Clicks.

Jak zarabiać na Star-Clicks jako wydawca (Publisher)?

Aby zarabiać na Star-Click, musisz zarejestrować się jako wydawca.

Będziesz zarabiał za kliknięcia w link z reklamą. Zostaniesz przekierowany na stronę reklamodawcy. Zarabiasz od razu za samo kliknięcie! Co więcej, możesz polecać innym stronę i dodatkowo zarabiać! Poniżej stawki:

  • $0,08 za rejestrację
  • $5 za aktywacje pakietu GOLD
  • $10 za aktywowanie pakietu PLATINUM

Dodatkowo możesz zarabiać, umieszczając reklamy w kodzie HTML na swojej stronie/blogu (jeśli taką posiadasz). Jedynym warunkiem jest jednak uaktualnienie konta, aby uzyskać dostęp do reklam w kodzie HTML.

Domyślnie zostajesz zarejestrowany jako członek Silver. Poniżej wszystko wyjaśniam.

Tworzenie konta wydawcy Star-Clicks

Krok 1: Wejdź na Star-Clicks.com i kliknij Sign UP.

Następnie: Naciśnij przycisk Publisher Sign UP

Krok 2: Wypełnij poprawnie dane

Wypełnij poprawnie wszystkie dane. Ten krok jest bardzo ważny. Jeśli wprowadzisz nieprawdziwe informacje możesz zostać zablokowany w przyszłości.

Po wypełnieniu wszystkich pól naciśnij SUBMIT. Następnie poczekaj, aż tworzenie konta zostanie zakończone.

Krok 3: Aktywacja konta

Teraz musisz aktywować swoje konto przez e-mail. Kliknij przycisk Wyślij e-mail aktywacyjny.

Następnie otrzymasz e-mail od Star-Clicks zawierający link aktywacyjny. Teraz kliknij Activate Account Now. 

Zostaniesz przeniesiony do strony logowania. Teraz zaloguj się na swoje konto (PUBLISHERS), podając swój adres e-mail i hasło. Strona jest intuicyjna i łatwa w obsłudze.

Krok 4: Zweryfikuj swój numer telefonu

Ostatni i najważniejszy etap tworzenia konta. Musisz zweryfikować swój numer tel, żeby wypłacić pieniądze.

Wybierz swój kraj i wprowadź swój numer telefonu komórkowego, a następnie kliknij przycisk  Send Me Verification Code. Następnie otrzymasz sms z kodem. Wprowadź go w polu Kod weryfikacyjny i naciśnij przycisk Zweryfikuj.

Gratulacje! Teraz pomyślnie utworzyłeś konto Star-Clicks i możesz zarabiać!

Jak klikać w reklamy i zarabiać?

W Star-Clicks otrzymasz dzienny limit reklam do kliknięcia w zależności od poziomu konta (SILVER, GOLD lub PLATINUM). Po zalogowaniu się na swoje konto, kliknij PPC Ads. Znajdziesz tam listę reklam do kliknięcia.

Następnie musisz na nie kliknąć jedna po drugiej. Otrzymasz $0,01 za każdą klikniętą reklamę, jeśli jesteś członkiem Silver. Konta Gold i Platinum mają większe stawki za kliknięcie w reklamę.

Członkostwo Star-Clicks

W Star-Clicks dostępne są 3 miesięczne członkostwa — Silver, Gold i Platinum

Możesz zapytać. Ale dlaczego muszę inwestować pieniądze, aby zarabiać pieniądze?

Tak, to prawda, że musisz zainwestować pewną kwotę, aby zwiększyć swoje zarobki. Dlaczego warto?

W SILVER masz ograniczone zarobki, chociaż stawka CPC (koszt za kliknięcie) jest znacznie wyższa niż gdzie indziej. Tak więc ulepszając konto, możesz odblokować prawdziwy potencjał zarobkowy.

Co więcej, otrzymujesz dostęp do reklam w kodzie HTML, które możesz umieścić na swojej stronie, aby zarobić więcej pieniędzy (ponad $3 dziennie w przypadku konta GOLD).
Poza tym możesz zarobić 25% więcej za polecenie. Masz więcej reklam do kliknięcia za wyższe stawki!
Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje:

Po prostu zarabiasz więcej, a na dłuższą mete jeszcze więcej.

Jak uaktualnić swoje konto?

Być może zauważyłeś, że możesz zarobić minimalną kwotę dzięki bezpłatnemu koncie (Silver) (4-12 reklam dziennie, czyli tylko $0,01-$0,12 /dziennie). Średni wynik, prawda? Ale przechodząc na konto GOLD, możesz zarobić 0,70-1,40 USD, klikając w reklamy!

Tak więc, aby odblokować prawdziwy potencjał zarobkowy i uaktualnić konto, wykonaj poniższe czynności. Najpierw zaloguj się na konto i kliknij Upgrade.
Teraz wybierz pakiet i dokonaj płatności, klikając Upgrade Now. Możesz zapłacić kartą debetową/kredytową, PayPal, a nawet Bitcoin. Możesz także zapłacić zarobionymi pieniędzmi na Star-Clicks nic nie inwestując.
UWAGA! Ponadto należy pamiętać, że aktualizacje konta są dostępne na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Po osiągnięciu określonego limitu uaktualnienie nie jest możliwe w tym dniu. Możesz spróbować uaktualnić następnego dnia.

Jakie są metody wypłacania pieniędzy?

Możesz wypłacić pieniądze ze Star-Clicks przez:

  • PayPal (najpopularniejszy)
  • Bitcoin
  • Przelew bankowy

Czy da się zarabiać na klikaniu w reklamy? Zalety

Star-Clicks.com to legalna firma od 2008 roku, firma jest weryfikowana przez różne organy i dostawców, takich jak Verisign, Norton Trust, UKTrustSeal i Google. Linki do tych dostawców można znaleźć na ich stronie. Na moim fanpagu znajdziesz dowody wypłat 🙂

Sztuka polega na tym, żeby być aktywnym. Poświęcić 5 minut dziennie na telefonie. A po kilku dniach uzbierasz ładną sumkę!

Star-Clicks to świetna platforma, szczególnie dla początkujących, aby zacząć zarabiać online. Nie musisz wykupywać pakietu i cały czas zarabiać. Oczywiście zarobisz więcej z kontem GOLD, ale na początek SILVER wystarczy. Jeśli nigdy nie zarabiałeś online, nie ma lepszej metody na początek niż Star-Clicks.

Przetestowałem masę stron o zarabianiu i Start-Clicks jest jedną z najskuteczniejszych. Ponadto możesz pobrać aplikacje na telefon i zarabiać gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Oceń Wpis!
[Total: 2 Average: 5]
Zostaw:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x