ySense jak zacząć zarabiać na ankietach?

Share:

ySense to płatne ankiety, które dają możliwość na łatwe zarabianie pieniędzy. Poradnik dotyczący zarabiania pieniędzy, rejestracji, wypłat i sztuczek jak więcej zarabiać!

W artykule dowiesz się, jak działa ySense? Ile zarobisz? Czy jest legalne? I kilka innych ważnych rzeczy. Zapraszam do lektury!

W skrócie ankiety to badanie rynku, które zlecają firmy w celu poznania opinii o produkcie itp. My bierzemy udział w badaniu, pomagamy w rozwoju i jednocześnie sobie dorabiamy.

Jak działa ySense?

Zacznę od tego czym jest ySense wcześniej znany jako ClixSense, to witryna typu Get-Paid-To lub GTP. Płacą ci za wykonanie zadań online (sposoby zarabiania poniżej), głównie za branie udziału w ankietach.

ySense to firma o zasięgu globalnym. Działają na całym świecie również w Polsce.

Platforma pozwala zwykłym ludziom, takim jak Ty i ja, pracować w domu lub w dowolnym innym miejscu na świecie. Ważne żebyś miał laptop lub telefon z dostępem do internetu.

Podstawowe informacje:

 • Rejestracja jest bezpłatna i w każdej chwili można zrezygnować
 • użytkownikiem może zostać każdy kto ukończył 16 rok życia
 • strona jest w języku angielskim, ale są polskie ankiety
 • Panel ySense jest łatwy w obsłudze
 • minimalny próg wypłaty – 5$

Poniżej możliwości zarabiania na ySense.

Sposoby zarabiania

ySense oferuje kilka sposobów zarabiania pieniędzy:

 • Płatne Ankiety – Zarabiaj pieniądze za branie udziału w ankietach, wpływając jednocześnie na następną generację produktów, usług i nie tylko.

 

 • Płatne Oferty – Zarabiaj za wypróbowywanie nowych produktów i usług, pobieranie aplikacji, rejestrowanie się w witrynach internetowych, oglądanie filmów i nie tylko.  Np. musimy zainstalować wskazaną grę na telefonie lub komputerze, zazwyczaj zdobyć w niej dany poziom, ukończyć misję lub poświęcić 30 minut po prostu grając. Niektóre gry są bardzo dobrze płatne np. King of Avalon z zakładki ysenseoffers za 8$, Board Kings za 8.5 $ z offertoro. Warto się na tym skupić.

 

 • Proste Zadania – tzw. Micro Task – zarabiaj wykonując proste zadania. Np. Dopasowywanie produktów, obrazów do właściwych kategorii, wyszukiwaniu błędów w tekście, ocenianiu i komentowaniu.

 

 • Program Partnerski – Polega on na polecaniu serwisu nowym użytkownikom. Najlepszy sposób zarabiania na ySense. Będziesz otrzymywał 30% od ich dochodu. Natomiast gdy zarobią oni pierwsze 5$ otrzymasz na konto 2$.

 

 • Daily Checklist Bonus – jest to nasza lista codziennych zadań za które otrzymujemy bonus +16% dodatkowych pieniędzy z tego co zarobiliśmy przez cały dzień. Jeśli chcemy otrzymać bonus 16% musimy ukończyć przynajmniej 10 tasków, wypełnić minimum 2 ankiety lub wykonać przynajmniej 2 zadania z kategorii „offers”.

Rejestracja w ySense

Rejestracja jest darmowa. A nasze dane są bezpieczne i chronione RODO. Firmy ankietowe działają zgodnie z prawem. Podstawowe dane są potrzebne do otrzymania wynagrodzenia.

Po potwierdzeniu adresu email weźmiemy udział w wstępnej ankiecie, która pozwoli dopasować nasz profil do danej grupy ankiet. Ważne żeby odpowiadać szczerze.

Ile można zarobić w ySense?

Zarobki są uzależnione od naszego zaangażowania i poświęconego czasu. Średnio możesz zarobić od 100 do 300 zł miesięcznie. Są to zarobki z ankiet i ofert, które dostajemy w panelu. Czasem możemy dostać zaproszenie do specjalnej ankiety (testu) i zarobimy więcej.

Jak wypłacić?

Aby dokonać wypłaty musimy uzbierać określoną sumę; minimalny próg wypłaty to 5 dolarów. Pieniądze przychodzą w ciągu 14 dni roboczych. Pieniądze można wypłacić na PayPal.

Warto posiadać konto PayPal – jest ono darmowe i można je założyć w kilka minut. Później bez problemu możemy przelać pieniądze z niego za darmo na konto w banku. Bezpieczne rozwiązanie.

Ważne żeby mieć taki sam e-mail w paypal i taki sam w ySense.

Sposób wypłacania wynagrodzenia:

 • PayPal
 • Skrill
 • Amazon
 • Payoneer

Czas realizacji wypłaty do 14 dni roboczych w przypadku nowych kont. Normalnie 5-7 dni. 

Czy to jest legalne?

Tak. Zarabianie na ankietach jest w 100 % legalne. ySense jest bezpieczne i wypłacalne.

Jak zarabiać więcej?

 • Aktywność i jeszcze raz aktywność – Codziennie spełnić dwie aktywności na ySense, bo za to dostajemy darmowe centy, dwie ankiety lub dwie oferty lub ankieta i oferta to dodatkowe 12%. Minimum godzina włączonej wtyczki addon na komputerze to dodatkowe 2%, a trzy dni z rzędu na poziomie min 12% uruchamiają nam dodatkowe kolejne 2%, tak więc codziennie można zgarnąć do 16% dodatkowego darmowego bonusu. WARTO!

 

 • Klikać w routery OPINION WOLRD i PEANUT LABS – Średnio należy klikać w nie 50-100 razy dziennie. To wydaje się wiele, ale naprawdę jedno kliknięcie zajmuje 2-3 sekundy, jak nic nie ma to można sprawdzić za chwilę. Klikać należy o różnych porach w ciągu dnia, najczęściej ankiety pojawiają się w godzinach późno popołudniowych, wieczornych, nocnych i nad ranem, co nie oznacza, że nie ma ich w ciągu dnia!

 

 • Wiarygodność – W każdej kolejnej ankiecie wybierać te same lub podobne odpowiedzi, w przeciwnym razie nasza wiarygodność spada i otrzymujemy coraz mniej ankiet. Dobrym sposobem jest zapamiętanie lub zapisanie najważniejszych informacji, ponieważ takie pytania będą się często powtarzać.

 

 • Czekać! – Podczas wypełniania ankiety nie można robić screenów, ani przełączać się na inne karty w przeglądarce, ponieważ ankieta po zakończeniu może nie zostać zaliczona i nie otrzymamy za nią zapłaty.

 

 • Próbować! – Nie zostaniesz zaakceptowany w każdej ankiecie. Należy probować i probować aż Twój profil będzie dostawać ankiety w których zarobisz.
 • Zainstalować Addon ySense – Wtyczka dostępna do pobrania. Informuje nas na bieżąco o nowo dodanych ankietach i taksach w których możemy wziąć udział, a za jej używanie otrzymujemy dodatkowy % bonus do naszych codziennych zarobków.

Jak zarobić pierwsze 35,50$?

Rejestrujemy się > klikamy Offers > ySense Offers > zjeżdżamy niżej i szukamy Play Live Party Bingo! Klikasz „click to earn”. Następnie zobacz ofertę. Pobieramy apke z linku i aby otrzymać całą kasę musisz wbić 51 lvl. Wypłaty zaczynają się od 11 lvl. Wypłaty na PayPal.

Czy warto?

ySense ankiety to jedna z najdłużej działających i najsolidniejszych stron tego typu dostępnych w internecie. Jeśli ktoś poważnie myśli o dorobieniu sobie w internecie to nie powinien mieć wątpliwości, co do tego, żeby zarejestrować się w ySense i zarabiać wypełniając płatne ankiety i grając w gry!

Oceń Wpis!
[Total: 2 Average: 5]
Zostaw:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grosiwo
2 lat temu

Bardzo dobra strona jeżeli chodzi o tematykę zarabiania na ankietach. Polecam osobiście

1
0
Would love your thoughts, please comment.x