Toluna – Sprawdzone zarabianie na ankietach

Share:

Toluna nagradza nas za dzielenie się swoją opinią. Najbardziej znana po przez zarabianie na ankietach, ale istnieje wiele innych sposobów zdobywania nagród w witrynie. Pokazuje jak zarabiać i które zarabiają najwięcej.

Szukasz sposobu na zarobienie dodatkowej gotówki nie wychodząc z  domu? Zarabianie na ankietach jest jednym ze sposobów, a Toluna jest jednym z najlepszych serwisów, który ci to umożliwi.

Rejestracja jest bezpłatna, a strona oferuje znacznie więcej niż tylko ankiety: mówimy o konkursach, recenzjach produktów, a nawet o niektórych grach – za to wszystko można zdobyć punkty, które póżniej można wymienić na karty podarunkowe lub gotówkę .

Zanim zaczniemy, będziesz potrzebować bezpłatnego konta w Toluna.

Co to jest Toluna i jak działa?

Toluna to strona, która płaci nam za udział w ankietach. Dziel się swoją opinią i wygrywaj nagrody poprzez branie udziału w ankietach. Twoja opinia ma bezpośredni wpływ na decyzje firm, jak dystrybuować i reklamować nowe produkty i usługi, konsumentom takim jak Ty.

Możesz także wyrażać swoje myśli dzięki głosowaniom i opiniom, które zamieszczasz na portalu Toluna! Pozwól, by inni ludzie dowiedzieli się, co myślisz i czy masz podobne poglądy. Głosowania i opinie, które zamieszczasz na Tolunie, mogą także być umieszczane na Twojej własnej stronie internetowej czy blogu.

Użytkownicy, którzy wypełniają te ankiety, są znani jako Toluna Influencers  – ponieważ ankiety, które wypełniasz, są zlecane przez duże marki, aby pomóc im dowiedzieć się, co robią dobrze, co robią źle i w jakim kierunku powinni iść.

Influencerzy Toluna są opłacani w postaci punktów, które z kolei można wymienić na różne nagrody, w tym karty podarunkowe lub gotówkę.

Ankiety to nie jedyny sposób na zdobycie nagród – możesz zdobyć dodatkowe gadżety, wchodząc w interakcję ze społecznością Toluna, grając w gry, a nawet oglądając filmy. Więcej o tym poniżej.

Ile pieniędzy można zarobić z Toluna?

Trudno jest podać dokładną liczbę potencjalnych zarobków, ponieważ to, ile uzyskasz z Toluna, zależy od tego, ile włożysz czasu..

Najlepszym i najbardziej niezawodnym sposobem zarabiania na Toluna są ankiety.

Za udział w ankiecie dostaniemy od 15 do 20 000 punktów (w zależności od długości), ale stwierdziłem, że większość dostępnych nam ankiet płaci od 1000 do 2000 punktów.

Sądząc po liczbie punktów potrzebnych do zakupu każdej wartości karty podarunkowej, wydaje się, że 1 GBP to około 5500 punktów.

Wypłaty

Punkty możesz wypłacić na konto PayPal (minimalny próg wypłaty to 50 zł). Wymienić na karty podarunkowe w Empik, H&M, Amazon, iTunes i inne.

Sposoby zarabiania w Toluna

Oto najlepsze sposoby zarabiania pieniędzy na Toluna:

  • Ankiety Toluna

Wypełnianie ankiet Toluna ma dwie zalety: główna polega na tym, że im więcej robisz, tym więcej zarobisz. Co więcej, im więcej ankiet wypełnisz, tym więcej Toluna ci wyśle i po pewnym czasie będą odpowiednie dla Twojego profilu. I tym samym więcej ankiet ukończysz.

Większość ankiet Toluna daje od 1000 do 2000 punktów i zajmuje od 5 do 20 minut, ale czasami są takie, które płacą znacznie więcej ( udało mi się trafić na taką, która zapłaciła mi 6000 punktów). 

  • Wypełnij ankiety w swoim profilu ANKIETY PROFILOWE

W zakładce „Ankiety” u góry ekranu znajduje się opcja „Ankiety profilowe”. Wypełnienie tych ankiet pomaga Tolunie lepiej zrozumieć, kim jesteś, a także co Cię interesuje. 

W sumie dostępnych jest 13 ankiet profilowych, z których każda daje 100 punktów i zajmuje kilka minut. Każdą ankietę możesz wypełnić tylko raz i najlepiej zrobić to przy pierwszej rejestracji w Toluna. Wtedy będą wysyłać nam ankiety dostosowane do naszego profilu. 

Pod względem wymaganego wysiłku i oferowanych punktów ankiety profilowe są zdecydowanie jednym z najlepszych sposobów na rozpoczęcie zarabiania na Toluna!

  • Głosuj w sponsorowanych ankietach

Ponownie przejdź do zakładki „Ankiety” u góry ekranu, a znajdziesz opcję „Treść sponsorowana”. Spowoduje to przekierowanie do ankiet w społeczności, które są nagradzane punktami (zwykle 15 punktów za sztukę), a każda ankieta zajmuje tylko kilka sekund.

Uważaj! Czasami lista może zawierać ankiety bez nagrody punktowej, więc sztuczka polega na sprawdzeniu, czy obok pola „Głosuj!” Znajduje się wartość punktowa.

  • Publikuj w Toluna

Jeden z najbardziej lukratywnych sposobów zarabiania na Toluna, czyli publikowanie własnych treści (opinii). Jakość nie ilość. Toluna sama wybiera, które treści są nagradzane. Radzi również, że ankiety i tematy, które mają tytuł, zdjęcie i jasno wyrażoną osobistą opinię, są w pierwszej kolejności, jeśli chodzi o niektóre nagrody.

Jeśli chodzi o tematykę, warto wejść do społeczności i kliknąć zakładkę „Popularne”. Spowoduje to wyświetlenie treści, które w tym czasie mają największą interakcję.

  • Poleć znajomego

Udostępnij swój link polecający swoim znajomym, a otrzymasz 500 punktów bonusowych za każdego znajomego, który pomyślnie się zarejestruje.

  • Graj w gry na Toluna

Na pasku nawigacji zobaczysz, że Toluna ma również wybór gier, w które możesz grać. Niektóre gry są zawsze dostępne, a niektóre są dostępne tylko przez ograniczony czas. Ale co najważniejsze w niektórych możesz zdobyć punkty.

Wszystkie gry są darmowe, a główną szansą na zdobycie punktów jest Daily Toluna Wheel. Wszystko, co musisz zrobić, to zakręcić kołem, a możesz wygrać od 80 do 1000 punktów bonusowych!

Toluna moja opinia

Toluna podobnie jak ySense nie zaliczy nam każdej ankiety. Więc nie załamuj się i próbuj. Ankiety zaczną się pojawiać i zacznie wpadać kasa. Trzeba być aktywnym. Korzystanie z Toluny nigdy nie uczyni cię bogatym. Ale jeśli masz czas z pewnością możesz zarobić niewielką ilość dodatkowej gotówki.

Rejestracja jest bezpłatna, apka na telefon więc warto się zarejestrować i spróbować, aby sprawdzić, czy działa dla Ciebie!

Oceń Wpis!
[Total: 1 Average: 5]
Zostaw:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x