PrizeRebel – Wysokie prowizje za ankiety (Poradnik)

Share:
Prizerebeel

PrizeRebel to strona z ankietami, która płaci za wypełnianie ankiet, oglądanie filmów lub wykonywanie codziennych wyzwań. Wykonując takie zadania, zdobywasz punkty. Punkty te można następnie wymienić na gotówkę lub karty podarunkowe z witryn takich jak Amazon, iTunes, eBay, PayPal i innych (w zależności od kraju).

PrizeRebel jest jednym z największych graczy na rynku z płatnymi ankietami online i witrynach Get-Paid-To (GPT). Istnieje od 2007 roku i według własnych danych ma ponad 10 milionów użytkowników i wypłaciło ponad 22 miliony dolarów w nagrodach.

Jak działa PrizeRebel?

PrizeRebel współpracuje z firmami zajmującymi się badaniem rynku. Firmy poszukują opinii publicznej na temat swoich produktów lub usług. Pomaga im w tym wykonywanie czynności za pośrednictwem strony internetowej. W zamian otrzymujesz nagrody pieniężne…

Najlepszym sposobem zarabiania na PrizeRebel są ankiety. Robisz to, przechodząc do zakładki Zarabiaj (EARN) na pasku menu. Zobaczysz listę ankiet.

Czy PrizeRebel jest bezpieczne?

Tak. Firma działa od 2007 roku i jest legalna.

Ile możesz zarobić?

Średnie wynagrodzenie dla osoby spędzającej kilka godzin na wypełnianiu ankiet wynosi zwykle około 15-30 zł. Dlatego najlepiej jest założyć, że Twoje zarobki wyniosą 6 – 20 zł na godzinę.

Wynagrodzenie w PrizeRebel działa w systemie punktowym.

 • 1 point = $0.01
 • 100 points = $1
 • 1,000 points = $10

Liczba punktów dostępnych za ankietę jest ustalana przez samych reklamodawców. Niektórzy płacą więcej niż inni. Każda ankieta informuje o tym wcześniej.

Coś, co ma również wpływ na wynagrodzenie, to poziom konta PrizeRebel. Twoja zdolność do zarabiania rośnie wraz z zdobywaniem punktów i zwiększaniem poziomów. Bonusy i zniżki na nagrody zaczynają się na poziomie Gold (wymaga 4500 punktów).

Liczba ankiet dostępnych w witrynie jest dobra, podobnie jak w przypadku innych aktywności związanych z gromadzeniem punktów.

Jak wypłacane są pieniądze?

Zdobyte punkty można wymienić na gotówkę za pośrednictwem systemu PayPal lub Visa oraz na karty podarunkowe z witryn takich jak Amazon, iTunes, eBay, Google Play, PlayStation i nie tylko (w zależności od kraju).

Rejestracja w PrizeRebel

Rejestracja zajmie tylko kilka sekund.

Możesz zarejestrować się do PrizeRebel, klikając tutaj.

Aby utworzyć konto, możesz zarejestrować się za pośrednictwem swojego konta na Facebooku lub podać swój adres e-mail, nazwę i wybrać hasło ( ja tak zrobiłem). Następnie otrzymasz e-maila z potwierdzeniem, aby zweryfikować swoje konto.

Porady jak więcej zarabiać:

 • Oglądanie filmów na wielu urządzeniach (do trzech) to dobry sposób na szybkie zdobywanie punktów.
 • Kolejny hack obejmuje wypełnienie profilu, aby zakwalifikować się do lepszych ankiet. Dodatkowo dostajemy za to 10 punktów.
 • Uważaj, aby nie przyspieszać ankiet ani nie używać fałszywych informacji.

Program poleceń PrizeRebel

Program poleceń PrizeRebel oferuje inny sposób na zarabianie pieniędzy. Poleć PrizeRebel swoim znajomym za pośrednictwem własnego linku polecającego, a otrzymasz punkty w oparciu o ich aktywność. Im większy poziom profilu tym większy procent od zarobków od polecenia. 

Czy warto?

Liczba działań dostępnych w PrizeRebel w celu zdobycia punktów jest dobra. Istnieje również duży wybór, jeśli chodzi o wypłaty.

PrizeRebel to legalna strona, a nie SCAM. Wypłacalna, wiem to z własnego doświadczenia.

Zalety:

 • Darmowa.
 • Duża ilość ankiet, zadań i ofert.
 • Niski próg wypłaty ($5 PayPal).
 • Możesz otrzymać zapłatę w gotówce.
 • Świetne wsparcie, jeśli tego potrzebujesz.

Wady:

 • Nie ma aplikacji na smartfona.
 • Brak Polskiej wersji.

W porównaniu z wieloma innymi podobnymi witrynami ma naprawdę duże możliwości i potencjał do zarabiania, a jest to strona, z którą osiągnąłem świetne wyniki.

Oceń Wpis!
[Total: 2 Average: 5]
Zostaw:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x