Network Marketing książki, które warto przeczytać w 2023

Share:

TOP Książki o network marketingu, które pokażą Ci jak osiągnąć sukces. Cenne wskazówki, których zastosowanie przyniesie natychmiastowy efekt!

TOP książki o MLM

Erric Worre: BĄDŹ PRO! 7 KROKÓW DO MISTRZOSTWA W MARKETINGU SIECIOWYM

Pozycja obowiązkowa! Książka niesamowicie potrzebna jeżeli podjąłeś decyzję by zostać profesjonalistą w marketingu sieciowym. Jest przejrzysta, w prosty sposób przekazuje umiejętności których trzeba się nauczyć. Krok po kroku wyjaśnia co trzeba robić. Autor to niekwestionowany, światowy lider branży MLM.

Zobacz Ile Kosztuje>

Don Failla: 45-sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie

Bardzo dobrze napisana książka, mimo że oczywiście w tej chwili MLM buduje się głównie przez internet, to z całą pewnością bardzo wiele można skorzystać idąc za radami autora. Podstawy, które trzeba podjąć na początku przygody z network marketingiem.

Zobacz Ile Kosztuje>

Gage Randy: Multi Level Marketing w działaniu

Kopalnia wiedzy o MLM. Książka porusza problematykę podejścia do tematu; pracy z ludźmi, prezentacji i wielu innych niezbędnych rzeczy.

Zobacz Ile Kosztuje>

Robert Kiyosaki: Biznes XXI wieku

Autor bestselleru Bogaty ojciec, biedny ojciec. Pięknie wyjaśnia w tej książce, dlaczego marketing sieciowy jest jednym z najbardziej obiecujących biznesów naszych czasów.

Zobacz Ile Kosztuje>

Gary Vaynerchuk: W market[r]ingu

Książka ciekawa przy budowaniu profilu w mediach społecznościowych. Gary pokazuje na przykładach co działa, a co nie w social mediach. Jak tworzyć angażujące posty by przyciągnąć klientów.

Zobacz Ile Kosztuje>

Schreiter Tom „big Al”: ICE BREAKERS

Krótka książka, która nauczy Cię ZAPRASZAĆ prospektów. Metody w niej zawarte są bardzo proste, łatwe w użyciu i dają niesamowite efekty. Big Al to jeden z liderów branży MLM.

Zobacz Ile Kosztuje>

Szczerze polecam wyżej wymienione książki. Wiedza w nich zawarta na pewno przyniesie efekty, a historie w nich zawarte zainspirują do działania. Daj znać w komentarzu, którą przeczytasz!

Oceń Wpis!
[Total: 3 Average: 5]
Zostaw:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x