Network Marketing jak zacząć bez doświadczenia?

Share:

Właśnie zaczynasz Network Marketing? Świetne się składa. W tym poście poznasz podstawy, które musisz znać, aby osiągnąć sukces!

Po podjęciu decyzji, do której firmy chcesz dołączyć i zarejestrowaniu się; wykonaj poniższe kroki, aby rozpocząć z kopyta!

KROK 1: TWOJE DLACZEGO

Aby odnieść sukces w każdym biznesie, najpierw trzeba mieć marzenie. Pierwszym krokiem jest ustalenie DLACZEGO. Dlaczego chcesz wejść do network marketingu? Czy to dlatego, że chcesz być rozpoznany? Może chcesz być bogaty? Mieć czerwone Ferrari? Dom jak z bajki? Edukacja twoich dzieci? Musisz mieć marzenie, aby zacząć. Zastanów się, czy jesteś gotów się do tego zobowiązać, nawet jeśli będziesz musiał poświęcić 2 godziny dziennie!

Pogrubioną czcionką zapisz swoje DLACZEGO. Działaj!

Pamiętaj ten biznes ma Ci POMÓC je zrealizować.

KROK 2: USTAL CELE

Każdy krok ma na celu zbudowanie MOCNYCH fundamentów dla Twojego biznesu. Teraz, kiedy już wiesz, DLACZEGO chcesz zacząć w marketingu sieciowym, drugie pytanie brzmi: w jaki sposób. Przy pomocy tego artykułu i twojego rekomendującego, określ długoterminowe, roczne i miesięczne cele.

Moje Cele:

Cel długoterminowy – zarabiać 10,000 tyś złoty miesięcznie do końca 2021 r.

Roczny cel – zarobić moje pierwsze 1000 złoty w network marketingu.

Miesięczny cel – rekrutuj i szkol 5 nowych potencjalnych klientów.

Inne cele:

Mieć 6pak na brzuchu.

Kupić projekt domu.

Zdrowiej się odżywiać.

Doceniać żonę.

Mieć więcej czasu itp.

Cel pomoże ci pozostać skupionym, a PLAN powie mózgowi, co należy zrobić, aby osiągnąć ten cel.

ZAPISZ CELE NA PAPIERZE I WYWIEŚ JE W WIDOCZNYM MIEJSCU.

KROK 3: UCZ SIĘ OD SWOJEGO LEDERA

Osoba, z którą współpracujesz, zna najlepszy sposób na odniesienie sukcesu w tym biznesie. Postępuj zgodnie z jego wskazówkami i naucz się różnych taktyk, aby stworzyć udaną bazę klientów. Większość dobrych firm MLM będzie miała doskonały program szkoleniowy. W tym miejscu warto wybrać dobrego lidera. Jeśli masz dobrego przywódcę, będziesz miał na kogo patrzeć, mentora, który pomoże ci się rozwijać i przyjaciela, aby wspólnie świętować małe zwycięstwa!

Pamiętaj rozwój to klucz do sukcesu w Network Marketingu!

KROK 4: PLANUJ

Po opanowaniu poradników biznesowych nadszedł czas, aby wyznaczyć cele do działania. W oparciu o swoje dlaczego, cele i warsztaty zaplanuj swój kalendarz. Utwórz cotygodniową listę zadań miesiąca i podziel się nią z członkami zespołu. Pamiętaj, że w NETWORK MARKETINGU im bardziej członkowie zespołu się rozwijają, tym lepiej.

Cały plan działania musi koncentrować się na:

  • członkach zespołu
  • nowych partnerach

Jesteś liderem i jesteś odpowiedzialny za rozwój swojego zespołu!

KROK 5: STRATEGIA NETWORK MARKETINGU

Większość ludzi zatrzymuje się na planowaniu, ludzie sukcesu przekształcają swoje plany w rzeczywistość. Podczas gdy 80% zrezygnuje po planowaniu, bądź liderem i włóż swój wysiłek, aby przekształcić swoje marzenie w rzeczywistość. Twoje miesięczne cele powinny obejmować:

  1. Sprzedaż minimalnego wymaganego zamówienia.
  2. Rekrutacja nowych członków zespołu.
  3. Szkolenie istniejących członków zespołu.

Zapamiętaj. Wszystkie Twoje kampanie muszą koncentrować się na tych trzech ważnych celach. Tutaj na tym blogu dowiesz się, jak osiągnąć sukces w każdym z tych celów, więc bądź na bieżąco.

KROK 6: ANALIZUJ SWOJE DZIAŁANIA

Pod koniec każdego tygodnia lub miesiąca zastanów się nad tym, co osiągnąłeś, co przegapiłeś i co możesz poprawić. Świętuj zwycięstwo z członkami zespołu i ucz się na błędach, które popełniłeś w tym miesiącu.

Już wiesz, jak rozpocząć dobrze w network marketingu. Teraz wystarczy znaleźć sieć i lidera. Wkrótce zaczniesz widzieć owoce swojego wysiłku. Marketing sieciowy to doskonała okazja dla osób, które chcą stabilnego, ciągle rosnącego dochodu, będąc jednocześnie własnym szefem.

Dołącz do mnie i razem twórzmy zespół! Kontakt

Oceń Wpis!
[Total: 4 Average: 5]
Zostaw:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x