Najlepiej płatne umiejętności w Digital Marketing u

1577
0
Share:

7 umiejętności, które zagwarantują Ci dobrze płatną pracę w Digital Marketingu. W marketingu cyfrowym konkretne umiejętności są bardzo potrzebne, a jego popularność wciąż rośnie. Zobacz poniżej:

 

Digital Marketing – co to?

Digital marketing to nic innego jak wszystkie formy aktywności reklamowej marek w sieci, dzięki którym docierają i budują relacje z klientem. Firmy wykorzystują kanały cyfrowe  (digital), takie jak google, facebook, instagram, poczta e-mail i strony www.

Zalety pracy w digital marketingu? Zarobki i praca w domu.

Digital Marketing Umiejętności, których potrzebujesz:

Specjalista SEO (Search Engine Optimization) – Praca polega na optymalizacji i pozycjonowaniu stron internetowych pod wyszukiwarki, ta umiejętność gwarantuje duże zarobki. Istnieje wiele firm, które poszukują specjalistów od SEO. Nawet znając podstawy można zarobić kilkaset złoty.

Zobacz: Kurs SEO – jak skutecznie pozycjonować stronę

Google Search Console

Email Marketing – W skrócie – praca polega na bezpośrednim kontakcie z klientem za pomocą poczty elektronicznej. Twoim zadaniem będzie opracowanie atrakcyjnych strategii, kampanii; nieustannie testując i udoskonalając treść w oparciu o to, co działa najlepiej.

Zobacz: Kurs E-marketingu – podstawy reklamy internetowej

Social Media Marketing – To wykorzystanie platform mediów społecznościowych do łączenia się z odbiorcami w celu budowania marki, zwiększania sprzedaży i zwiększania ruchu w witrynie.

Specjalista PPC – Aby zademonstrować swoje umiejętności w tej dziedzinie, musisz wykazywać umiejętnościami badawczymi i analitycznymi, które są wymagane do stworzenia i wykonania solidnego planu PPC, który jest zgodny z nadrzędną strategią marketingową.

Facebook Ads Menadżer – Zarządzanie i prowadzenie reklam na FB, Instagramie i Google Ads. Bardzo pożądana umiejętność i jeszcze lepiej płatna. Zarabiać możesz pracują u kogoś lub mając swoją agencje.

Zobacz: Podstawy reklamy w Google Ads (AdWords)

Aplikacje mobilneMobile Marketer – Docieranie do klientów na smartfonach. 65 % użytkowników internetu pochodzi ze smartfonów i rośnie.

Facebook

Content Marketing – Praca polega na tworzeniu treści. Masz lekkie pióro, umiesz zainteresować czytelnika? Jeśli tak, to ta praca jest stworzona dla Ciebie. Istnieje wiele możliwości zarobku więc warto się zastanowić.

Zobacz: Kurs Content Marketing – skuteczne treści w praktyce

Mam nadzieję, że ten artykuł był pomocny. Daj znać w komentarzu czy myślałeś o pracy w Digital Marketingu?

Oceń Wpis!
[Total: 1 Average: 5]
Zostaw:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x