Jak zarabiać Bitcoin za darmo? 2023

1586
0
Share:

Istnieje wiele aplikacji, na których możesz zarobić darmowe Bitcoiny. Ale która jest opłacalna? Pokaże Ci teraz aplikację dzięki, której ja zarabiam i ty też możesz. Nie będą to oszałamiające sumy, ale jest to sprawdzony sposób na darmowe bitcoin.

Żyjemy w erze mobilnej, w której prawie wszystko można zrobić ze swojego telefonu. Pewnie czytasz ten wpis na swoim telefonie. Możesz robić zakupy online, płacić rachunki, grać w gry i wiele więcej. Możesz także zarobić dodatkową gotówkę za pomocą smartfona.

Jest to jeden z najwygodniejszych sposobów zarabiania, ponieważ będziesz mógł zarabiać zawsze i wszędzie, pod warunkiem oczywiście, że znajdziesz dobrą aplikację, która płaci prawdziwe pieniądze. Jedną z aplikacji, która daje taką możliwości, jest Givvy.

Givvy daje możliwość zarabiania, grając w łatwe gry, wypełnianie ankiet i kilka innych sposobów, które omówię poniżej. Brzmi ciekawie? Ale, zanim pobierzesz aplikację, musisz najpierw zweryfikować kilka rzeczy, na przykład czy Givvy jest legalny i ile zarobisz?

Poniższa recenzja odpowie Ci na to.

Czym jest Givvy i co oferuje?

Givvy to aplikacja typu Get-Paid-To (GPT), która będzie Ci płacić za granie w gry, wypełnianie ankiet, pobieranie aplikacji i za polecanie Givvy. Aplikacja jest darmowa i legalna. To nie SCAM!

Teraz, aby w pełni zrozumieć, jak działa ta aplikacja i jak dobrze możesz na niej zarabiać, pokaże Ci sposoby zarabiania krok po kroku.

  • Wypełnianie Ankiet – Jednym ze sposobów zarabiania na tej stronie jest wypełnianie płatnych ankiet. Chyba nie muszę rozpisywać się na ten temat, ale jeśli jesteś zainteresowany tym sposobem, to szczegółowo opisuje go w tym artykule -> jak działają płatne ankiety?

 

  • Płatne oferty – Główny sposób zarabiania w tej aplikacji. Granie w gry, rozwiązywanie prostych zadań. Punkty uzbierane w aplikacjach wymieniamy na kasę. Samo pobranie aplikacji to 300 punktów. Poniżej wyjaśnię dokładnie jak wymieniać punkty na np. Darmowe Bitcoiny.

 

  • Giveaways – Za logowanie się do każdej aplikacji którą pobierzesz otrzymujesz ”Givvy tickets”. Te z kolei możesz postawić na wygraną. Jest to pewnego rodzaju loteria, bo nie wiem jak to nazwać. W każdym razie masz możliwość wygrania nawet 900 euro (Jest kilkanaście sum na które możesz postawić) radze na te niższe :). Do momentu aż nie wygrałem myślałem, że to ściema. Warto próbować.

 

  • Program Polecający – Możesz zdobywać punkty polecając aplikacje wśród znajomych i zarabiać 10% ich zarobków dożywotnio.

  • Zostań Partnerem – Twórz filmy lub udostępniaj posty w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram lub TikTok) Dobry sposób na zwiększenie swoich zarobków. Wystarczy dodać post.

Jak otrzymujesz zapłatę?

Jak już wiesz, za każdą czynność wykonaną w tej aplikacji otrzymasz określoną liczbę monet. Zostaną one dodane do salda Twojego konta Givvy. Następnie możesz przeliczyć swoje monety na walutę wybraną podczas rejestracji w aplikacji (Można to zmienić w każdej chwili). W moim przypadku jako domyślną walutę wybrałem euro, a kurs wymiany to 120 monet, co odpowiada 0,01 EUR.

Następnie możesz wybrać wypłatę swoich zarobków. Możesz przelać pieniądze na PayPal albo otrzymać wypłatę w Bitcoin na Coinbase, Binance. Możliwości jest kilka. Progi wypłat są niewielkie więc możesz zrobić to z łatwością. Najważniejsze, wypłatę w przypadku kryptowalut otrzymujesz natychmiast!

6 dni z Givvy

Podsumowując

Givvy to aplikacja, która płaci za granie w proste gry i wykonywanie łatwych zadań. Naprawdę daje zarobić. Łatwy sposób na zarobienie darmowych Bitcoin. Rejestracja jest darmowa. Dowody wypłat na moim fanpagu. Jeśli szukasz dodatkowego zarobku to dobrze trafiłeś. Sprawdź sam:

Oceń Wpis!
[Total: 1 Average: 5]
Zostaw:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x