Gamehag Opinia: Czy warto?

2327
1
Share:

Gamehag oferuje wynagrodzenie za granie w gry online. Jeśli jesteś graczem, ta oferta może być bardzo kusząca. Myśl o zarabianiu podczas zabawy jest z pewnością bardzo kuszącą propozycją.

Ale czy Gamehag jest legalny? A może to tylko kolejne oszustwo, którego musisz unikać?

Musisz znać te kluczowe informacje, zanim dołączysz do tej witryny. Dlatego przeanalizowałem tę witrynę i opiszę jej zalety i wady.

Co to jest Gamehag i co oferuje?

Po pierwsze, Gamehag to legalna witryna Get-Paid-To (GPT), która nagradza Cię między innymi za granie w gry online.

Jeśli spojrzysz na ich stronę, w rzeczywistości jest ona podobna do gry wideo. Jednak to, że jest to legalne, niekoniecznie oznacza, że będzie to warte twojego czasu.

Aby to zrozumieć, musimy zbadać możliwości zarobkowe, jakie oferuje i jak dokładnie działają:

Metody zarabiania:

Zadania

Jednym ze sposobów zarabiania na Gamehag jest wykonywanie zadań. Te zadania zwykle wymagają wykonania pewnych czynności, takich jak rejestracja w witrynie, logowanie do mediów społecznościowych itp.

Są jednak inne zadania, które przypominają to, co zwykle można znaleźć w innych witrynach GPT, takie jak wypełnianie ankiet i pobieranie aplikacji. Będą również zadania, które będą wymagały od ciebie grania w gry online i osiągnięcia określonego poziomu lub osiągnięcia, aby zdobyć nagrodę.

Jak widać na powyższym zdjęciu, wykonywanie zadań jest stosunkowo proste. Większość zadań wymaga tylko jednej rzeczy. Wszystko, co musisz zrobić, to spełnić wszystkie wymagania potrzebne do wykonania zadania.

Na przykład na powyższym zdjęciu poprosi Cię o dołączenie do grupy na Facebooku.

Po prostu kliknij przycisk Wykonaj, aby otworzyć nową kartę przeglądarki. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć zadanie. Po zakończeniu nagroda zostanie natychmiast przelana na Twoje konto.

Biorąc to pod uwagę, niektóre zadania, takie jak wypełnianie ankiet, potrwają nieco dłużej, zanim nagroda pojawi się na Twoim koncie. Więc nie martw się, jeśli nie widzisz nagrody od razu.

Pamiętaj tylko, aby zanotować wykonane zadania. Jeśli nagroda nie pojawi się po kilku dniach, możesz skontaktować się z zespołem pomocy (omówię, jak to zrobić później).

Oferty

Innym sposobem zdobywania nagród w tej witrynie jest korzystanie z ofert. Większość ofert, które tu znajdziesz, będzie dotyczyła zakupów. Na przykład za każde wydane 5 zł na Allegro dostaniesz 12 kamiennych dusz (punkty).

Niektóre oferty pozwalają również na wykorzystanie waluty Gamehag zwanej Kamieniami Dusz do wymiany przedmiotów w grze.

Jedną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w ich umowach, jest to, że nie zawsze będą dostępne. Sugeruję więc, abyś korzystał z nich, kiedy tylko możesz.

Twórz zawartość

Możesz także tworzyć treści, aby zdobywać lepsze nagrody.

Możesz napisać artykuł o grze wideo lub stworzyć film na YouTube promujący witrynę. Za artykuły otrzymasz stałą nagrodę w wysokości 250 Kamiennych Dusz.

Jednak aby otrzymać nagrodę, Twój artykuł musi być oryginalny, a temat nie może być duplikatem żadnego istniejącego artykułu w witrynie. Istnieją również dodatkowe wytyczne, których musisz przestrzegać, które opisane są w momencie dodawania.

Strefa TV

Oglądaj reklamy i zdobywaj punkty. Nie są to wielkie sumy, ale zawsze coś.

Zapraszaj znajomych

Gamehag oferuje system poleceń. Za każdego aktywnego użytkownika którego zaprosisz, otrzymujesz 200 Kamieni Dusz! Więc warto. Zarejestruj się.

Jak otrzymujesz wypłatę?

Każda aktywność, którą wykonujesz na Gamehag, przyniesie Ci Kamienie Dusz, czyli walutę, której używają. Następnie możesz użyć Kamieni Dusz, które zdobyłeś, aby odebrać różne nagrody.

Kamienne Dusze możesz wymienić na kody do gier, klucze do Steama i PaySafeCard i wiele innych. To co widzisz powyżej to najpopularniejsze nagrody. Dużo tego!

Czy jest aplikacja na telefon?

Zaletą Gamehag jest to, że ma aplikację mobilną, którą możesz pobrać, dzięki czemu możesz wygodnie wykonywać zadania i transakcje na swoim smartfonie.

Gamehag app jest dostępna zarówno na Androida, jak i iOS, więc zgodność nie będzie problemem. Ich aplikacja jest również przyjazna dla użytkownika. Nie będziesz mieć trudności z poruszaniem się po niej i nauczeniem się korzystania z aplikacji.

Może to znacznie pomóc Ci lepiej zarabiać, ponieważ możesz zdobywać nagrody, nawet gdy nie jesteś przed komputerem. Możesz pracować nad zadaniami i ofertami w dowolnym miejscu i czasie. Po prostu upewnij się, że Twój smartfon jest podłączony z netem.

Kto może dołączyć do Gamehag?

Gamehag jest dostępny na całym świecie. Oznacza to, że możesz zostać członkiem ich platformy niezależnie od tego, gdzie mieszkasz. Jest Polska wersja.

Aby zostać członkiem ich witryny, możesz zarejestrować się za pomocą swojego konta na Facebooku lub Steam. Możesz też podać własne dane logowania (ja tak zrobiłem).

Gdy to zrobisz, wszystko, co musisz zrobić, to potwierdzić rejestrację. Gdy to zrobisz, otrzymasz również 20 Kamiennych Dusz, to niewiele, ale przynajmniej od razu otrzymasz coś.

Podsumowanie

Gamehag to legalna witryna GPT, która nagradza Cię za granie w gry, wykonywanie zadań i wiele więcej. Ma kilka dobrych funkcji, ale ma też pewną wade, którą należy wziąć pod uwagę.

Zalety:

  • Fajny sposób na zdobywanie nagród
  • Dostępna Polska wersja
  • Aplikacja na smartfon
  • Duża społeczność
  • Bezpieczny

Wady:

  • Nie oferuje nagród pieniężnych

Jeśli lubisz grać w gry ta witryna jest dla Ciebie, ponieważ w łatwy sposób zdobędziesz kody do gier.

Jeśli masz jakieś uwagi, pytania lub masz jakieś doświadczenia z Gamehagiem, pisz śmiało w komentarzu!

Oceń Wpis!
[Total: 2 Average: 5]
Zostaw:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zniechęcony
3 lat temu

Jeżeli chodzi o wypłacalności strony to jest w 100% bezpiecxna lecz mnie zniechęcił zrobienie zadania za sporą ilość kamień po czym się okazało że nagrody nie mogę wypłacić bo mam za niski poziom miałem drugi a potrzebny jest 3 a zadania stają się śmieszne jeżeli chodzi o xp

1
0
Would love your thoughts, please comment.x