Czym jest i jak działa zakład bez ryzyka?

665
0
Share:
zakład bez ryzyka

Katalog promocji bukmacherskich doczekał się już praktycznej standaryzacji. Propozycje organizatorów zakładów wzajemnych koncentrują się na kilku podstawowych rodzajach bonusów. Dla niezależnych serwisów takich jak Zawód Typer sytuacja ta daje możliwość prowadzenia rankingów i recenzji atrakcyjności każdej promocji.

W poniższym artykule opowiemy o bonusie, który na stałe wpisał się w oczekiwania nowych graczy wobec bukmacherów. Daje on bardzo wiele korzyści na początku przygody z serwisem bukmachera, dlatego typerzy oczekują od firm coraz lepszych warunków gry. Zapraszamy do artykułu o bonusie, który niweluje ryzyko porażki, dając jednocześnie szansę na pokaźne zyski.

Jak działa zakład bez ryzyka?

Jak sama nazwa wskazuje, zakład bez ryzyka (znany również jako cashback, eliminuje ryzyko utraty własnych pieniędzy podczas typowania. Bukmacherzy przyznają ten bonus dla nowych użytkowników, wymagając zazwyczaj podania kodu bonusowego w formularzu rejestracyjnym na etapie tworzenia konta.

Zakład bez ryzyka stanowi zobowiązanie ze strony bukmachera do zwrotu określonej kwoty na konto depozytowe gracza, jeśli ten poniesie porażkę podczas typowania. Większość bukmacherów zabezpiecza swoje interesy, stosując wymogi dodatkowego obrotu zwróconymi funduszami. Oznacza to, że otrzymując zwrot, nie możemy pieniędzy od razu wypłacić na konto. Należy je najpierw obstawić ponownie ustaloną ilość razy, po kursie minimalnym narzuconym przez bukmachera. Łatwo się domyślić, że im wyższy wymóg dodatkowego obrotu, tym mniejsze realne korzyści dla typera.

Zakład bez ryzyka w swojej czystej formie pozwala obstawiać w bardziej agresywny sposób, niż byłoby to uzasadnione w normalnym trybie. Gwarancja odzyskania pieniędzy po przegranej daje możliwość testowania oferty bukmachera oraz własnego stylu typowania. Wyższa stawka kuponu to także większa wartość przewidzianych zysków. Cashback dotyczy najczęściej wyłącznie pierwszego zawartego kuponu. Warto maksymalnie wykorzystać dostępną promocję, obstawiając po pełnej stawce. Mamy wówczas szanse na zgarnięcie pokaźnej wygranej bez ponoszenia faktycznego ryzyka.

Zakład bez ryzyka na przykładzie oferty eWinner

Jedną z najlepszych ofert na zakłady bez ryzyka może się pochwalić bukmacher eWinner. W eWinner zakład bez ryzyka przewiduje zwrot maksymalnie 150 zł. Co ważne, kwota zwrotu nie podlega żadnym warunkom dodatkowego obrotu. Zawierając w eWinner zakład bonusowy, mamy gwarancję jego dużej skuteczności. Obstawienie pełnej stawki nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Łatwo sobie wyobrazić, jak duże zyski można osiągnąć, jeśli nastąpi wygrana. Przemnożenie kursu na kuponie przez jego stawkę pozwala zrozumieć, dlaczego eWinner zakład cieszy się tak dużą popularnością.

Informacje o promocjach takich jak zakład bez ryzyka eWinner, uzupełnione o recenzje i porady na temat ich wykorzystania, możemy znaleźć w serwisie Zawód Typer. Odwiedzenie strony zawodtyper.pl przenosi gracza w świat sprawdzonej wiedzy o skutecznych technikach typowania zakładów sportowych. Zawód Typer to centrum wiedzy dla typerów, oferujące doskonałe narzędzia do budowania zyskownej strategii.

Oceń Wpis!
[Total: 1 Average: 5]
Zostaw:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x