appKarma – Aplikacja do zarabiania na telefonie

2083
0
Share:

appKarma to darmowa aplikacja do zarabiania na telefonie. Wyjaśnię jak działa i jak możesz zarabiać pieniądze i nagrody, a także odkryjesz prawdziwy hack AppKarma, który pomnoży Twoje zarobki.

 

Podobnie jak wiele innych aplikacji jest bezpłatna i niezwykle łatwa w instalacji i wymienianiu bezpłatnych kart podarunkowych.

Jak zarabiać z AppKarma?

Najpierw musisz pobrać i zainstalować aplikację. Jeśli nadal nie masz jej w telefonie wybierz swój system operacyjny (Android lub iOS) i prawie gotowe.

Poniżej znajdują się główne sposoby zarabiania pieniędzy z AppKarma:

  • Pobieranie i uruchamianie aplikacji: to główny sposób na zdobywanie punktów w AppKarma. Zostaniesz nagrodzony za pobieranie i uruchamianie aplikacji (większość z nich to gry). Jednak w zależności od gry lub aplikacji istnieją pewne wymagania, które musisz spełnić, aby zdobyć punkty. Na przykład niektóre aplikacje wymagają osiągnięcia poziomu 3 lub uruchomienia aplikacji przez 10 minut.
  • Quizy/Ankiety: to bardzo łatwy sposób na zdobycie punktów. Musisz odpowiedzieć na kilka pytań i zdobywasz za to punkty.
  • Oferty wideo: kolejny łatwy i prosty sposób na zdobywanie punktów. AppKarma zapłaci Ci za oglądanie krótkich filmów i zwiastunów. Przetestowałem i wydaje mi się, że za każdy oglądany film zarabiasz około 10 punktów.
  • Odznaki za osiągnięcia: Po wypełnieniu określonej liczby ofert możesz zostać nagrodzony odznakami za osiągnięcia. Aby odblokować te odznaki, musisz częściej korzystać z AppKarma. Z tego co zauważyłem możesz zarobić dodatkowe 50-500 punktów. Fajna sprawa.

Istnieją inne sposoby zdobywania punktów, takie jak system poleceń, ale omówię to pod koniec.

Jak dokonywane są płatności?

Gdy tylko zdobędziesz wystarczającą liczbę punktów, możesz je wymienić na prawdziwą gotówkę i wypłacić je na PayPal. Minimalna kwota żądania wypłaty to 3,00 USD, a płatności są wysyłane w ciągu 3 dni. U mnie były już w ciągu 24h.

Możesz także zamienić swoje punkty na karty podarunkowe z Amazon, Google Play, iTunes, Xbox Live, PlayStation, Steam i wiele innych.

Czy AppKarma jest ściemą?

AppKarma jest legalna i płaci wszystkim członkom z kilkoma skargami. Jednak zawsze ważne jest, aby sprawdzić recenzje AppKarma, aby być na bieżąco, jeśli witryna zacznie nie płacić użytkownikom.

Trik jak zwiększyć swoje zarobki!

Wiele osób szuka sposobów na zhakowanie appKarmy, aby zdobyć nieograniczoną liczbę punktów, używając zhakowanych generatorów. Tego rodzaju sztuczki nie działają.

Nie polecam też żadnego sposobu oszukiwania, ponieważ zostaniesz zbanowany.

Czy istnieje prawdziwy hack AppKarma, aby zarobić więcej?

Najlepszym sposobem na zarobienie większej ilości pieniędzy i nagród dzięki AppKarma jest polecanie nowych osób do appKarma przy użyciu Twojego kodu polecającego.

Za każdego nowego użytkownika, którego polecisz, otrzymasz 300 punktów i 30% prowizji od wszystkich zarobków za polecenia. Oznacza to, że jeśli polecisz osobę, która zarobiła 10$ – otrzymasz prowizję w wysokości 3$ tylko dlatego, że poleciłeś tę osobę. Super sprawa.

Wystarczy skopiować kod polecający z appKarma i zareklamować go na innych stronach lub w mediach społecznościowych; youtube, facebook lub fora.

To najlepszy hack AppKarma, jaki znajdziesz i jest to legalny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki.

Istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy za pomocą smartfona. Jeśli interesują Cię tego typu programy, możesz zapoznać się z tym artykułem o aplikacjach do zarabiania pieniędzy, które będą płacić Ci prawdziwe pieniądze za samo ich używanie.

 

Oceń Wpis!
[Total: 2 Average: 5]
Zostaw:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x